PoolParty GraphSearch for Drupal (8.x-1.0) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Title
br: Titl

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Password
br: Ger-tremen

en: Date format
br: Furmad deiziad
