PoolParty GraphSearch for Drupal (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (38 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Username
da: Brugernavn

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Search
da: Søg

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Password
da: Adgangskode

en: Weight
da: Vægt

en: none
da: ingen

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: remove
da: fjern

en: Widget settings
da: Indstillinger for CAPTCHA

en: Advanced
da: Avanceret

en: Colors
da: Farver

en: Clone
da: Klon

en: Show
da: Vis

en: @time ago
da: @time siden

en: from
da: fra

en: Calculation
da: Beregning

en: RSS Feed
da: RSS feed

en: Other settings
da: Andre indstillinger

en: daily
da: dagligt

en: weekly
da: ugentligt

en: Synchronize
da: Synkronisér

en: Done.
da: Udført.

en: Credentials
da: Brugeroplysninger

en: Config
da: Konfigurér

en: Filter settings
da: Filterindstillinger

en: Items per page
da: Antal elementer

en: %name must be a positive integer.
da: %name skal være et positivt heltal.

en: Number of characters
da: Antal tegn

en: Time interval
da: Tidsinterval

en: Facets filter
da: Facet-filter
