PoolParty GraphSearch for Drupal (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (29 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Password
hr: Lozinka

en: Weight
hr: Težina

en: none
hr: ništa

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: results
hr: rezultati

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Advanced
hr: Napredno

en: here
hr: ovdje

en: Clone
hr: Kloniraj

en: Show
hr: Prikaži

en: @time ago
hr: prije @time

en: Text area (multiple rows)
hr: Područje teksta (više redova)

en: Context
hr: Kontekst

en: daily
hr: dnevno

en: weekly
hr: tjedno

en: Suggestions
hr: Prijedlozi

en: Filter settings
hr: Postavke prečistača

en: %name must be a positive integer.
hr: %name mora biti pozitivni cijeli broj.
