PoolParty GraphSearch for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (45 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Cancel
ru: Отмена

en: Remove
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Password
ru: Пароль

en: Weight
ru: Вес

en: none
ru: нет

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: remove
ru: удалить

en: results
ru: результаты

en: Widget settings
ru: Настройки виджета

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Colors
ru: Цвета

en: Number of items to display
ru: Число элементов для отображения

en: Clone
ru: Клонировать

en: Show
ru: Показать

en: to
ru: до

en: @time ago
ru: @time назад

en: from
ru: от

en: RSS Feed
ru: RSS-лента

en: Other settings
ru: Другие настройки

en: Context
ru: Контекст

en: daily
ru: ежедневно

en: weekly
ru: еженедельно

en: Suggestions
ru: Предложения

en: Synchronize
ru: Синхронизация

en: Done.
ru: Готово.

en: Credentials
ru: Полномочия

en: Config
ru: Конфигурация

en: Filter settings
ru: Параметры фильтров

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: Placeholder
ru: Заполнитель

en: %name must be a positive integer.
ru: %name должен быть положительным целым числом.

en: Component name
ru: Имя компонента

en: Number of characters
ru: Количество символов

en: in @time
ru: через @time

en: hierarchical
ru: иерархический

en: Time interval
ru: Интервал времени
