PoolParty GraphSearch for Drupal (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (27 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Search
ta: தேடல்

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Weight
ta: எடை

en: none
ta: இல்லை

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: results
ta: முடிவுகள்

en: Date format
ta: தேதி வடிவம்

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: Clone
ta: போலிகை

en: Show
ta: காட்டு

en: @time ago
ta: @time க்கு முன்னர்

en: Text area (multiple rows)
ta: உரை பகுதி (பல வரிசைகள்)

en: Context
ta: சூழல்

en: Synchronize
ta: ஒத்தமை

en: Filter settings
ta: வடிகட்டி அமைவுகள்

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்

en: %name must be a positive integer.
ta: %name கட்டாயம் நேர்குறி எண்ணாக இருக்க வேண்டும்.
