PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (2.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Name
ne: नाम

en: URL
ne: यूआरएल

en: no
ne: हैन
