PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (8.x-1.0-alpha1) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Password
ky: Сырсөз
