PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Cancel
os: Аппар

en: Name
os: Ном
