PoolParty Taxonomy Manager for Drupal (8.x-1.0) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Name
dz: མིང་།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།
