PixelPin OpenID Connect (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Status
fr: État

en: Enable
fr: Activer

en: Country
fr: Pays

en: Name
fr: Nom

en: Region
fr: Région

en: Picture
fr: Image

en: Email
fr: Courriel

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Time zone
fr: Fuseau horaire

en: Address
fr: Adresse

en: Other
fr: Autre

en: Phone Number
fr: Numéro de téléphone

en: Nickname
fr: Pseudonyme

en: Gender
fr: Sexe

en: Street Address
fr: Rue

en: Timezone
fr: Fuseau horaire

en: Postal Code
fr: Code postal

en: Unknown error.
fr: Erreur inconnue.

en: Town/City
fr: Ville

en: Connected Accounts
fr: Comptes liés
