PixelPin OpenID Connect (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Name
gu: નામ

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Time zone
gu: સમય ક્ષેત્ર

en: Other
gu: અન્ય
