PixelPin OpenID Connect (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Enable
kk: Қосылған

en: Name
kk: Аты

en: Region
kk: Аумақ

en: Picture
kk: Сүрет

en: Time zone
kk: Уақыт белдеуі

en: Other
kk: Басқа
