PixelPin OpenID Connect (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Enable
km: បើក

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Region
km: តំបន់

en: Picture
km: រូបភាព

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Time zone
km: តំបន់​ពេលវេលា

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Timezone
km: តំបន់​ពេលវេលា
