PixelPin OpenID Connect (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Enable
lt: Įjungti

en: Country
lt: Šalis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Region
lt: Sritis

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Email
lt: El. paštas

en: Time zone
lt: Laiko juosta

en: Address
lt: Adresas

en: Other
lt: Kiti

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Postal Code
lt: Pašto kodas
