PixelPin OpenID Connect (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Enable
pl: Włącz

en: Country
pl: Państwo

en: Name
pl: Nazwa

en: Picture
pl: Obraz

en: Time zone
pl: Strefa czasowa

en: Address
pl: Adres

en: Other
pl: Inne

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Nickname
pl: Pseudonim

en: Gender
pl: Płeć

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: Postal Code
pl: Kod pocztowy

en: Town/City
pl: Miasto
