PixelPin OpenID Connect (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Enable
pt: Habilitar

en: Country
pt: País

en: Name
pt: Nome

en: Region
pt: Região

en: Picture
pt: Foto

en: Client ID
pt: ID do Cliente

en: Time zone
pt: Fuso horário

en: Address
pt: Endereço

en: Other
pt: Outros

en: Phone Number
pt: Número do Telefone

en: Nickname
pt: Apelido

en: Gender
pt: Gênero

en: Street Address
pt: Endereço

en: Timezone
pt: Fuso horário

en: Postal Code
pt: CEP

en: Birthdate
pt: Data de nascimento

en: Town/City
pt: Município
