PixelPin OpenID Connect (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Enable
ro: Activare

en: Country
ro: Ţară

en: Name
ro: Nume

en: Region
ro: Regiune

en: Picture
ro: Imagine

en: Email
ro: email

en: Time zone
ro: Fusul orar

en: Address
ro: Adresă

en: Other
ro: Altele

en: Timezone
ro: Fus orar
