PixelPin OpenID Connect (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Name
sq: Emri

en: Region
sq: Sektori

en: Picture
sq: Fotografia

en: Time zone
sq: Zona orare

en: Other
sq: Tjetër
