PixelPin OpenID Connect (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Country
tr: Ülke

en: Name
tr: İsim

en: Region
tr: Bölge

en: Picture
tr: Görsel

en: Email
tr: E-posta

en: Time zone
tr: Saat dilimi

en: Address
tr: Adres

en: Other
tr: Diğer

en: Phone Number
tr: Telefon

en: Gender
tr: Cinsiyet

en: Street Address
tr: Adres

en: Timezone
tr: Saat dilimi

en: Postal Code
tr: Posta Kodu
