PixelPin OpenID Connect (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Enable
vi: Bật

en: Name
vi: Tên

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Time zone
vi: Múi giờ

en: Other
vi: Khác

en: Nickname
vi: Tên hiệu

en: Given Name
vi: Tên

en: Unknown error.
vi: Lỗi không rõ.
