PixelPin OpenID Connect (8.x-1.2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Enable
id: Aktifkan

en: Name
id: Nama

en: Client ID
id: ID Klien

en: Time zone
id: Zona waktu

en: Other
id: Lainnya
