PixelPin OpenID Connect (8.x-1.2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Enable
ps: سالول

en: Name
ps: نوم

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Time zone
ps: مهال سيمه

en: Other
ps: نور
