PixelPin OpenID Connect (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Name
ta: பெயர்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Time zone
ta: நேரவட்டாரம்

en: Other
ta: மற்றவை
