PixelPin OpenID Connect (8.x-1.2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Email
th: อีเมล

en: Time zone
th: เขตเวลา

en: Other
th: อื่นๆ
