PixelPin OpenID Connect (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Enable
ar: تفعيل

en: Name
ar: الاسم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Time zone
ar: النطاق الزمني

en: Other
ar: آخر
