PixelPin OpenID Connect (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Enable
eu: Gaitu

en: Country
eu: Herria

en: Name
eu: Izena

en: Region
eu: Atal

en: Picture
eu: Irudia

en: Email
eu: Eposta

en: Time zone
eu: Ordu eremua

en: Address
eu: Helbidea

en: Other
eu: Bestea

en: Timezone
eu: Ordu-zona
