PixelPin OpenID Connect (8.x-1.2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Name
ka: სახელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Time zone
ka: სასაათო სარტყელი

en: Other
ka: სხვა
