Platform of Payments and Sales Simple (1.0.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Subject
ar: الموضوع

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Emails
ar: رسائل البريد الإلكتروني
