Platform of Payments and Sales Simple (1.0.0-alpha5) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Subject
fr: Objet

en: Settings
fr: Paramètres

en: Content type
fr: Type de contenu

en: Emails
fr: Courriels

en: Payment gateway
fr: Passerelle de paiement
