Platform of Payments and Sales Simple (1.0.0-alpha5) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Subject
sv: Ämne

en: Settings
sv: Inställningar

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Emails
sv: E-post
