Platform of Payments and Sales Simple (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Subject
ca: Assumpte

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Emails
ca: Correus electrònics
