Platform of Payments and Sales Simple (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Body
sk: Text

en: Subject
sk: Predmet

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Emails
sk: E-maily

en: Payment gateway
sk: Platobná brána
