Platform of Payments and Sales Simple (1.0.0-beta2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Subject
de: Betreff

en: Settings
de: Einstellungen

en: Content type
de: Inhaltstyp

en: Emails
de: E-Mails

en: Payment gateway
de: Zahlungsschnittstelle
