Platform of Payments and Sales Simple (1.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Subject
et: Teema

en: Settings
et: Seaded

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Emails
et: E-kirjad
