Platform of Payments and Sales Simple (1.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Subject
gl: Asunto

en: Settings
gl: Axustes

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Emails
gl: Correos electrónicos
