Platform of Payments and Sales Simple (1.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Subject
lt: Tema

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Emails
lt: El. pašto laiškai
