Platform of Payments and Sales Simple (1.0.0-beta2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Subject
lv: Temats

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Content type
lv: Satura veids

en: Emails
lv: E-pasti
