Platform of Payments and Sales Simple (1.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Subject
pt: Assunto

en: Settings
pt: Configurações

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: Emails
pt: E-mails

en: Payment gateway
pt: Gateway de pagamento
