Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: List
be: Спіс

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Password
be: Пароль

en: Settings
be: Налады

en: Import
be: Імпарт

en: username
be: імя карыстальніка

en: password
be: пароль

en: View
be: Праглядзець

en: Path
be: Сцежка

en: Created
be: Створана

en: Host
be: Хост

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Global settings
be: Усеагульныя налады

en: Domain
be: Дамен

en: Seconds
be: Секунды

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Publishing status
be: Статус публікацыі
