Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (24 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Username
bg: Потребителско име

en: List
bg: Списък

en: view
bg: преглед

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Password
bg: Парола

en: Settings
bg: Настройки

en: edit
bg: редактирай

en: Import
bg: Импортирай

en: username
bg: потребителско име

en: View
bg: Прегледай

en: Path
bg: Път

en: Created
bg: Създадено

en: Active
bg: Активен

en: Page
bg: Страница

en: Host
bg: Хост

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Global settings
bg: Общи настройки

en: Seconds
bg: Секунди

en: Apply
bg: Търси
