Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: List
ka: სია

en: view
ka: ნახვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Password
ka: პაროლი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Import
ka: იმპორტი

en: username
ka: მომხმარებლის სახელი

en: Path
ka: გზა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Active
ka: აქტიური

en: Page
ka: გვერდი

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Global settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Domain
ka: დომენი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Seconds
ka: წამი

en: - All -
ka: - ყველა -
