Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha3) - en to af translation catalogue (23 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: List
af: Lys

en: view
af: bekyk

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Password
af: Wagwoord

en: Settings
af: Verstellings

en: edit
af: redigeer

en: Import
af: Voer in

en: username
af: gebruikersnaam

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: Created
af: Geskep

en: Active
af: Aktief

en: Page
af: Bladsy

en: Host
af: Masjien

en: Global settings
af: Globale-instellings

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
