Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Username
bs: Korisničko ime

en: List
bs: Izlistaj

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Password
bs: Lozinka

en: Settings
bs: Postavke

en: edit
bs: izmijeni

en: Import
bs: Uvezi

en: View
bs: Pregled

en: Path
bs: Putanja

en: Created
bs: Kreiran

en: Active
bs: Aktivan

en: Page
bs: Strana

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Global settings
bs: Globalna podešavanja

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
