Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (35 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: List
lv: Saraksts

en: view
lv: skatīt

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Password
lv: Parole

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: edit
lv: labot

en: Import
lv: Importēt

en: username
lv: lietotājvārds

en: password
lv: parole

en: View
lv: Skatīt

en: Path
lv: Ceļš

en: Created
lv: Izveidots

en: Active
lv: Aktīvs

en: Page
lv: Lapa

en: Host
lv: Serveris

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Domain
lv: Domēns

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Seconds
lv: Sekundes

en: Changed
lv: Labots

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Start import
lv: Sākt importu

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
