Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha3) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: List
mk: Листа

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Import
mk: Внесување

en: Active
mk: Активно

en: Global settings
mk: Глобални поставувања

en: - All -
mk: - Сите -
