Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha3) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Edit
se: Rievdat

en: Password
se: Beassansátni

en: edit
se: rievdda

en: username
se: geavahannamma

en: password
se: čoavddasáni

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre
