Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: List
sq: Lista

en: view
sq: shfaq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: edit
sq: ndrysho

en: Import
sq: Importo

en: username
sq: përdoruesi

en: View
sq: Shfaq

en: Path
sq: Pozicioni

en: Created
sq: Krijuar

en: Active
sq: Aktiv

en: Page
sq: Faqe

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Global settings
sq: Rregullimet e përgjithshme
