Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (39 entries)

en: delete
tr: sil

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: List
tr: Liste

en: view
tr: görüntüle

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Password
tr: Parola

en: Settings
tr: Ayarlar

en: edit
tr: düzenle

en: Import
tr: İçeri aktar

en: username
tr: kullanıcı adı

en: View
tr: Görüntüle

en: Path
tr: Yol

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Active
tr: Etkin

en: Page
tr: Sayfa

en: Host
tr: Sunucu

en: Custom
tr: Özel

en: Global settings
tr: Genel ayarlar

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Desc
tr: Azalan

en: Expires
tr: Geçerlik tarihi

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Delimiter
tr: Ayırıcı

en: Seconds
tr: Saniye

en: Changed
tr: Değişti

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Domains
tr: Alan adları

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Publishing status
tr: Yayımlanma durumu

en: Hosts
tr: Sunucular

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
