Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (41 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Username
da: Brugernavn

en: List
da: Vis

en: view
da: vis

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Password
da: Adgangskode

en: Settings
da: Indstillinger

en: edit
da: redigér

en: Import
da: Importér

en: username
da: brugernavn

en: password
da: adgangskode

en: View
da: Vis

en: Path
da: Sti

en: CSV File
da: CSV-fil

en: Created
da: Oprettet

en: Active
da: Aktiv

en: Page
da: Side

en: Host
da: Værtsnavn

en: Custom
da: Tilpasset

en: Global settings
da: Globale indstillinger

en: Domain
da: Domæne

en: Desc
da: Faldende

en: Expires
da: Udløber

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Delimiter
da: Afgrænser

en: Seconds
da: Sekunder

en: Changed
da: Ændret

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Domains
da: Domæner

en: Entity type
da: Entity-type

en: Start import
da: Begynd import

en: Finished with an error.
da: Afsluttet med en fejl.

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Publishing status
da: Publiceringsstatus

en: Asc
da: Stigende

en: Entity id
da: Entity ID
