Cache Prefetcher (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Username
he: שם משתמש

en: List
he: רשימה

en: Edit
he: עריכה

en: Password
he: סיסמה

en: Settings
he: הגדרות

en: Import
he: יבוא

en: username
he: כינוי

en: View
he: צפיה

en: Path
he: מיקום

en: Created
he: נוצר

en: Host
he: שם שרת

en: Custom
he: מותאם

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Domain
he: דומיין

en: Delimiter
he: מפריד

en: Seconds
he: שניות

en: Changed
he: השתנה

en: URI
he: כתובת URI

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.

en: Publishing status
he: מפורסם

en: No headers
he: ללא כותרות
